Preloader

Marasta Dondurma

Marasta Dondurma Malatya’da 30 yıldır hizmet veren Abdullah usta ve Oğullarının yöneticiliğini yaptığı Ado Dondurmanın bir ana kuruluşudur.

+90 (344) 237 77 70 – 72 info@marasta.com.tr MARASTA DONDURMA FABRİKA İstasyon Mahallesi 78014 Sokak No:23/A Adana yolu 3 Km. Dulkadiroğlu / KAHRAMANMARAŞ / TÜRKİYE

SOSYAL MEDYADA MARASTA

Title Image

Marasta Dondurma Hakkında

30 YILLIK TERCÜBE

30 Yıllık Tecrübe

Marasta Dondurma Malatya'da 30 yıldır hizmet veren Abdullah usta ve Oğullarının yöneticiliğini yaptığı Ado Dondurmanın bir ana kuruluşudur.

Dondurmanın Kalbi

Marasta Dondurma Gıda Ltd. Şti. Kahramanmaraş'ta Adana yolu üzeri 3. Km de 5.000 m2 alan üzerine kurulu bir fabrikadır.

En Doğal Serinlik

Şu andaki üretim kapasitesi saatte 1.000 kg olmaktadır.

Son Teknoloji

Marasta Dondurmalannın tümü Kahramanmaraş'ta son teknoloji hijyenik şartlarda fabrikamızda üretilmektedir.

Her zaman Taze

Frigofrik araçlar ile dağıtımlarımız yapılmaktadır. Dondurmada şehirler arası 72 saatlik dayanıklılık sağlayan özel araçlar ile taşınmaktadır.

Tam 52 Çeşit

52 çeşit meyveli dondurmayı hiçbir yapay aroma ve renklendirici kullanmadan doğal olarak üretilmektedir.

Marasta Dondurma Malatya’da 30 yıldır hizmet veren Abdullah usta ve Oğullarının yöneticiliğini yaptığı Ado Dondurmanın bir ana kuruluşudur. Marasta Dondurma Gıda Ltd. Şti. Kahramanmaraş’ta Adana yolu üzeri 3. Km’ de 5.000 m2 alan üzerine kurulu bir fabrikadır.

Şu andaki üretim kapasitesi saatte 1.000 kg olmaktadır. Marasta Dondurmalarının tümü Kahramanmaraş’ta son teknoloji ile hijyenik şartlarda fabrikamızda üretilmektedir. Birkaç farklı ölçülerde frigofrik araçlar ile dağıtımlarımız yapılmaktadır. Dondurmada şehirler arası 72 saatlik dayanıklılık sağlayan, erimeden çatal ve bıçak kullanarak keyifle yenen özgün Kahramanmaraş Dondurmasının yanı sıra 52 çeşit meyveli dondurmayı hiçbir yapay aroma ve renklendirici kullanmadan doğal olarak üretmektedir.

MEYVENİN EN TATLI HALİ

52 çeşit meyveli dondurmayı hiçbir yapay aroma ve renklendirici kullanmadan doğal olarak üretilmektedir.